Tip pro BIS

Už bych se k akci nemocničních lékařů nevracel, kdyby představitelé Lékařského odborového  klubu  a České lékařské komory neustále neopakovali větu: „Česká republika s námi podepsala memorandum… .”

Začínám se bát, protože takovéto sdělení nemusí být jen výplodem zvrácené nadutosti nebo chorého mozku. Možná v tichosti vznikl stát ve státě, celistvost České republiky je ohrožena, memorandum může být něco jako vnitřní Mnichovská smlouva. BIS by neměla čekat na úkol od premiéra, protože ten v tom asi taky jede.

Protože tato moje úvaha není o nic blbější, než výroky vůdců lékařské vzpoury, dovyvinu ji. Je možné, že lékaři v tichosti skutečně emigrovali, někde mezi Uralem a Golanskými výšinami založili lékařský stát Psychopatorán. Prezident Václav Klaus utajil, že přijal velvyslance Psychopatoránu, kníže Karel utajil, že pronajal hrad Orlík na dobu neurčitou Velvyslanectví Kapačkové Republiky Psychopatorán (KRP), Heger utajil, že pod záminkou jednání s prezidentem ČLK jednal s prezidentem KRP. ČLK je krycí adresa. KRP dám bude  dodávat lékaře. Samozřejmě bez výběrového řízení.

A tak dále jen jako ilustraci toho, že i blbý výrok může být inspirativní. Nevím, co bych dovyvíjel, kdyby dva MUDři mluvili jen moudře.

Napsat komentář