SISSY V TRAMTÁRII ?

 

Jestli si myslíte, že takhle “originálně” se mě máte ptát, jestli jsem jsem v Tramtárii, jste vedle. Nicméně už jsem. Zeměkouli se pode mnou protočily pneumatiky, v Tramtárii jsem a čtu si o císařovně Sissy za dob starého mocnářství.

Leje jako z konve. Pan Kemr, když stál na zápraží své chaloupky, to říkal krásně, ale napsané to nějak nezvládám. Tak si to jen řekněte…

A co jako, že si čtu o Sissy, krásné to ženušce císaře Franze Josefa?

Za prvé:
Uzávěrka rukopisu druhého dílu mého “velkého historického přehledníku” Můj domov – můj svět se blíží a nedá mi spát ani tady. (Kdo si ještě nekoupil první díl, měl by se stydět! Na vydání druhého ještě ani zdaleka nemám peníze!)

Ale za druhé:
Krasavice Sissy je pro nás, co jsme si dali na oči slogan
PŘESTAŇME HEKAT – SHOĎME DEKA stejně aktuální jako královna našeho biathlonu. Ta poslední se v hrůze před kily cpala prý čistícími tampony na pleť, které zapíjela vodou. To císařovna Sissy, jak jsem se dozvěděl, se živila přece jenom trochu chutněji – mlékem a šťávou z hovězího masa.
Sissy měla vlasy od hlavy až na zem. Dvorní kadeřnice jí je denně dvě hodiny vyčesávala a za zatahání dostala občas pohlavek.

SISSY a NADVÁHA
Držela drastické diety, nosila silně utažené šněrovačky. Byla tak utažená, že si nikdy ani nesedla, v pokojích neměla ani židle. Maximálně při jídle používala klekátka.
Při výšce 172 cm její váha nesměla nikdy převýšit váhu pytle cementu (platí ještě těch 50 kg?). Do svého prádla se nechávala zašít, aby ji nedělalo silnější. Zašívat těsně na tělo si dávala i jezdecké oblečení, ” sedíc na dřevěném koni”. Aby nepřibírala ve spánku, služebné jí na boky vázaly vlhké zábaly, denně jí měřily pas, stehna a lýtka.

HOUBY PLATNÉ
Zatímco si Sissy pročesávala vlasy (oceňuje speciálně ten, kdo neumí vyslovovat “S”), panu císařovi (jemuž Sissy kvůli licousům říkala krocan), spřátelení vrchní policajti dodávali tajně “hygienické dámy”. A protože se císařovně samým pročesáváním dostávalo nechuti k sexu, pětačtyřicetiletý císař potkal 8. května 1875 v šest hodin ráno v parku sličnou patnáctiletou, údajně rozkošně baculatou dívku, a ten den se prý potkali schválně ještě několikrát. Pak jí císař koupil nedaleko parku dům a pro sladké teplo domova, na kávu, rohlíčky a viržinko si tam chodil více než deset let.
(Neopomněl ji nabádat, aby v době jeho příchodu neměla na sobě “tu otravnou šněrovačku” a nejlépe, aby ho očekávala rovnou v posteli.)

_________________________________________________
Poučení v titulku:
EXTRÉMY JSOU VŽDYCKY NA HOUBY
Posílám z Tramtárie do daleka:
DNESKA STAČÍ DVĚ, TŘI DEKA!
(tloušťka jde na klouby…)
__________________________________________________
Nejezte tampony (ani ty odličovací), jen dva knedlíčky od toho vepřo-knedlo-zéla při krásně voňavém nedělním obědě odložte svým nepřátelům!

_________________________________________________________________
Pravidla naší dohody:
1. chceme trochu zhubnout, ale nemučit se
2. hubnutí není smysl života
3. prostě to zkusíme
4. zkusíme to jen tak (s prstem v nose)
5. prostě chceme dopnout kalhoty
6. nevalte na nás, že musíme
7. my prostě chceme
8. my se prostě vzájemně hecujeme
9. léto se blíží, chceme se sobě nehnusit
10. chceme se tloušťkou nedusit
_________________________________________________________________

KONEC POKUSU v POKLUSU:
Letní slunovrat – 21. června 2018

SLAVNOSTNÍ VYHODNOCENÍ
V sobotu 23. června 2018 u mě na zahradě v altánu!
Vstupenka zdarma pro každého, kdo se přihlásí buď zde na zdi, nebo přímo mně ve Zprávě!
Vaše současná váha je jen Vaše věc!
Po přihlášení mi občas napište, kolik deka jste sundali, jak a co jste si přitom užili.

BORCI FANDÍ BORCŮM:
PŘESTAŇME HEKAT – SHOĎME DEKA !

Napsat komentář