Sexuální harašení dennodenně (2)

Mně se flirtování líbí.. Musí mít míru, jde i to , jak a ským flirtujeme. O tom je i to plácnutí po zadku.

Minulý týden se mi stala docela odporná věc. Nalepil se na mě v nacpané tramvaji chlap. Byl obrovský jako Shrek a i tak nějak vypadl.Stála jsem nad sedadlem a už jsem skoro zalehla paní, která na něm seděla. Říkala jsem si, že chlap za to nemůže. Tolik lidí!

Už nebylo kam postupovat a já najednou ucítila v dolní polovině zad jistý tlak. Doprdele, už mi došlo která bije, chlap mi funěl do ucha a jeho dech byl rychlejší, než vítr, do fučel z okna.(Naštěstí. )Nesnáším tyhle hlasité tramvajové scénky, ale co teď? Přišla jsem si rozhozená, jak puberťačka na cestě ze školy. Ale tak nějak nejsem docela v pohodě a probudil se ve mně nečekanej vztek, Na všechny chlapy světa!

Vyhledala jsem podrážkou svý boty chlapovu nohu a všechnu tu bezmoc z nepochopení chlapskýho světa, jsem vložila do jediného rozhodnutí. A s co největší silou, naplno a co nejvíc jsem dupla na chlapovu obří nohu. Podpatek se mi do ní zabořil, chlap zasyčel .. Doprčic, uvědomila jsem si, co jsem udělala! A co když je to jen revizor a mapuje , jestli mám platnou jízdenku? ) . Co bude? Chlap však mlčel. Najednou bylo za mnou i místo a já se mohla docela dobře narovnat. Pochopila jsem, že zas tak nadupáno po celou dobu nebylo. Shrek ani necek a při prvním zastavení se cpal ven. Jak vystupoval, docela špatně na jednu nohu našlapoval. Nevím, skoro mi ho bylo líto, tak nějak to slízl za všechny, i za ty neviné a milé. Hezký den!

Komentáře

 1. sosa napsal(a)

  Proč jsi mu nevrazila loket do koulí ? Totiž, je to podstatně citlivější mužský orgán než chodidlo…

 2. Peggy napsal(a)

  Tak jsem se zase trochu vyděsila,jednak pro to, že se tu objevil můj komentář, který patřil někam dolů a pak pro to, co zde napsal (napsala) Sosa.
  Tak aby bylo jasný, Soso, když jsem napsala, že to byla věc odporná, tak především z důvodů mé reakce. Odporný nebyl až tak ten pán, ale to, že jsem měla zkrátka hodně blbý dny a ten pán se mi do něj nějak tak divně do nich vložil.On mě našval, protože to co prováděl za mými zády se zkrátka nedělá a myslela jsem na to, že by si tohle mohl troufnout i na nějakou mladinkou a vystrašenou holku. Ale také jsem napsala, že mi ho bylo i líto, právě proto všechno, co se jako ošklivý sešlo. Jinak si myslím, že nejhnusnější na tom bylo právě to mý dupnutí, ale asi to z toho mýho psaní nebylo dost zřejmý.
  Vyděsil mne však váš návrh, co jsem měla dělat. Tak ted nevím, nejsem v anatomii tak zběhlá, mluví ze mne jen zkušenosti, můj loket s největší pravděpodobností do této výše nesahal, to by ten ubohý Shrek musel mít horní polovinu těla vystrčenou ještě ze stropního okýnka ven.Tak velký fakt nebyl. A pak ? To hlavní! Myslím, že byť všechny rady nabádají ženy v ohrožení k tomuto kroku, muselo by mi jít asi sakra o krk. Mám pořád za to, že na orgán, na který bych podle vás měla zaútočit, zkrátka nedám dopustit. O větší či menší citlivosti se nerozpovídám, ale tenhle nápad, pro mne silně, silně neadekvátní k provinění nebohého pána, je silnou kávou. Typuji, jste spíš ženská, chlap by tohle asi nenapsal, a že pracujete v nějaké řídící funkci, ne?Máte taky pod sebou podřízený chlapi?
  Nebo jedete přes nějakej drsnej sport? Nějak mi to hlava nebere. Bóže, vždyť je to tak zákeřný a pak, vážím si všeho, co maj chlapi krásnýho pro nás na mazlení. A co kdyby vám, když se dopustíte harašení ( a jak je vidět, není jasný, jak pro koho ta hranice začíná a kde končí), chlap loktem praštil do nejcitlivějších orgánů.. A moh by si vybrat. Jak jsem napsla níže, komentář zde už není, mě šlo jen o ty knoflíčky…( pokud jste neviděla Schreka, tak doporučuji, perníček byl dokonalý!! A vlastně Shrek taky.) Hezký večer.

  • Camilla napsal(a)

   Peggy, takhle tě rozčílit a to večer teprve začíná………
   My už se tady trochu známe, podle reakcí, komentářů, někdy výměny názorů.
   Jasně, že žena, které něco říká tělo muže, by takhle nereagovala.
   Sosa, je nový/á, podle jiného komentáře, ..Sosa.stokurev, kde říká, že ženské tělo je krásný vynález, nebo tak nějak….asi to bude muž, nebo???
   Původně jsem chtěla napsat, co se přihodilo v tramvaji mně, ale už toho bylo dost, zase jindy.
   Já byla tak konsternovaná, že jsem se nezmohla vůbec na nic.
   Ta “chytrost”, co by člověk měl, příjde většinou později.
   Hezký večer.

 3. Peggy napsal(a)

  Chi chichi, Camilko, jo, občas mě něco dostane,pak je má reakce , jak píše Wb, fakt na ten trest smrti, ale mě je to už celkem fuk.Už jiná nebudu a je prima, že jsi napsla,že se už známe,myslím si totéž. No řekni, není na zabití baba, která by byla něčeho podobnýho? No a jesti je to chlap, tak tomu už nerozumím vůbec.Ale co, tomuhle jaksi ani nemusím.( Jinak zdravím Sosu!) A ten tvůj příběh v tramvaji? Sem s ním!! Všechno je život, tzhle příběhy nikdo nevymyslí. Neboj, já už toho taky nakřápala a pořád žiju.. Já jsem fakt někdy na špagát! Měj pěkný večer.

Napsat komentář