Proč nejsem trendy

Být trendy je životním cílem spousty lidí. Nosit šálu uvázanou tak, jako všichni na ulici mě irituje. Obávám se, že už na trendy nereaguji. :-) Proč asi? Asi už nijak nestojím o to být nejkrásnější ze všech stejně krásných mravenců v mraveništi. Asi už je mi skoro jedno, jesli se na mě s nějakou nejkrásnější mravenčicí krásně usměje štěstí. 🙂

Navíc jsem v jednom reportážním vstupu slyšel, to, co přece už dávno víme: Nic nevyhazujte, staré věci jsou letos trendy! Džínovina v jakékoliv provedení (pozor, jedině plísňáky jsou out!), vesty, semišová saka, bundičky, kravaty opět úzké.
Ještě že vyhazuji jen pod nátlakem… :-)

A co vy, přátelé? Navrhuji vyhlásit pro letošní rok jako trendy zázračný lék Antiblbin! Sice ho ještě nikdo nevymyslel, ale naděje umírá poslední… Taky je možné, že nějaký vrchní světový šéfik ten lék už má zamčený v trezoru (jako motor na vodu) a vyhovuje mu kralovat stádu lidských ovcí! :-)

Být trendy je pěstovaná stupidita. Co až bude někdy trendy červené nebe a fialová tráva? Vezmete štětku a začnete přetírat?

Ale pozor, co recese?
A co touha mladší dát na frak starším, ukázat jim a odlišit se! (My jsme ti mladší a lepší a nikdy nedovolíme, aby… nikdy nedopustíme, aby… nikdy nebudeme  jako vy…). Nikdy neříkej nikdy…

V jedné reportáži jsem viděl sprejera, který už údajně přerostl ve výtvarného umělce. Vysvětloval zaostalé veřejnosti, že “tagování” po domech má pro sprejery obrovský význam pro růst jejich osobnosti,  a že jen idioti nechápou, že když jim někdo posprejuje fasádu, mají prostě vzít kýbl a nátěr si obnovit. Prý stejně jako když jim někdo vysklí okno, taky nevolají policajty, ale zajdou za sklenářem. Jak jednoduché a snadno pochopitelné… Možná byste pak byli trendy.:-)

 

Komentáře

  1. oldwomen napsal(a)

    Jak by se asi vandal přerostlý v umělce tvářil, kdyby mu při tagování přistál na hlavě obsah nočníku. Dobře, jen naplněný vodkou vodovodkou. Plus by slyšel reakci že je fuk, zda leju do hajzlu a nebo na hajzla. Však se doma umeje a usuší.
    Jak já čím dál tím častěji toužím po starém dobrém osvíceném středověku, lovčích soudech a smolných knihách. Právo průzračné jak studánka. Drobným stínem je skutečná diskriminace Cikánů v té době.

Napsat komentář