Příručka sexu pro starší a pokročilé?

Zamyšlení Peggy o sexu starších a pokročilých (Příručka sexu pro starší a pokročilé) vzbudilo velkou pozornost. Komentář lišky Elišky nelze jen tak přehlédnout:

No baby moje milé, sex ve věku babiček, to je strefa do černého. Já myslím, kdybych pustila svou vyřídilku z uzdy co se týká tohoto tématu, červenala by se i ucha u prádelního hrnce.Tak za všechny ty divoké eskapády z mladšího věku , kdy pohled na mé tělo rajcoval chlapy od sedmnácti do sedmmdesáti , jedna příhoda asi půl roku stará.

Nutně jsem potřebovala mužskou sílu , i když v tomto případě se jednalo o odvoz starožitného stolu do auta, a jeho odvoz. Přijel můj letitý kamarád , měl málo času a vyjel po mě , tak kde ji máš ? a já odpověděla JI , snad HO je to stůl ale toto spojení ji a ho, nás oba tak vzrušila že onen stůl ještě před svým odchodem posloužil jako královské a mrzké lože zároveň. hlava se mi zatočila a mužská náruč udělala své. A jen tak na okraj, odnos toho stolu po schodech dolů a po tom co bylo , bylo nad mé síly. A na konec takový bonbonek, v mém autě se záhadně objevila po návratu domů taška s čerstvě zabitým a naporcovaným králikem domácím. Vytočila jsem číslo a ptám se co s tím chudákem , který mi zůstal a bylo mi odpovězeno přidušeným hlasem , toho si nech za toooooo !!! Tak nevím , mám-li se urazit a říct si , víc jak za kus žvance to nestálo a co , králík byl TAKY dobrý.

Komentáře

 1. Emma napsal(a)

  Už nějaký ten pátek dostávám čas od času od spolužáka (ve škole měl pro mě velkou slabost) králíka. Minule i domácí vajíčka přidal. Manžel pokaždé konstatuje, že je moc parádní, že máme takového kamaráda.
  Eliško- díky!!!!
  Konečně vím………

 2. Peggy napsal(a)

  Eliško, myslím, že jsi právě obsadila první místo v žebříčku upřímnosti!! Nádhera.. A tvůj příběh mě dostal, díky němu, jsem všechny svý dosavadní výčitky od sebe konečně odstřihla.. Proč pořád řešit jestli něco mělo být jinak? Život je pořád hezký a přemýšlet pořád nad tím, co by mělo a nemělo být?! Eli, dík, jsi fakt fantastická! Navíc si myslím, že ten “králíkář” by měl občas donýst i nějaký jiný lahůdky, a ne jen za “To”! Jsi krásná baba a na stole Ti to jistě slušelo!!
  No já jen na okraj, můj muž nosil jeden čas zase husy!! A hodně často.. prý za nějaký krámy, co dával kolegyni na stavbu.. No elktrikář ..Hahaha.. No já byla blbá, kdyby tenkrát bylo čtení tohotodruhu, zapálilo by mi to dřív a ne až když to prasklo.. No asi je to zaužívaný.. Ale dostal mě ten symbol- to jo, HUSA!! Králík na tohle téma sedí líp a je milosrdnější..Chichi. pa a dík. Jsi jednička!! večer kouknu na víc…

 3. Mějsehezky napsal(a)

  Ohledně těch králíků.. obdržela jsem králici, údajně zasloužilá a hodná to matka na plný úvazek, co se týče starání se o mláďata. Dostala svou dřevěnou komůrku, vystlanou voňavým senem, granulky pro králíky a hrst býlí. Hýčkala jsem ji jak vlastní novorozeně a naplánovala aklimatizaci, posléze připuštění. V den D byl samec podrbán mezi ušima a hozen do jámy lvové, tedy k Zubejdě (jak jsem ji vtipně pojmenovala). Králíci dupali, řvali i rvali se. To je normální, děl starousedlík, nech je přes noc. I stalo se. Ráno jsem našla každého v jednom rohu, všude spoustu chlupů. Určitě se zadařilo, myslela jsem si. Samec byl odebrán, Zubejda pochválena a nakrmena. A čekalo se. Měsíc, dva, dva a půl. Ani náznak něčeho, natož chlupatých kuliček, samice kynula spíš podstrkovanými dobrůtkami. No zkrátím to, po třech měsících mi pan chovatel ze sousední vsi řekl, že je to samec jak vyšitý. Milá Zubejda se stala nadsamcem a plnila zcela jinou funkci než pro kterou byla určena původně.

  A ještě něco: Nikdy nedávejte králíkům jména, jinak vám zemřou na stáří, nikoli na talíři

 4. Eliška napsal(a)

  Peggi díky za hodnocení , byl to tehdy skrat , ale krásný . příští setkání , které se neobešlo bez přesouvání nikoliv stolu ale lednice zůstalo bez erotiky a jiných radovánek, snad příště? a jinak ten králíček nepocházel z jeho chovu , byl určen ke konzumaci do jeho žaludku, tak se jen zaslouženě dostal do mého.A když už jsme v té zpovědi sex za naturálie tak ještě jedna vzpomínka…….Ale to už je tak 10 let zpátky a možná ještě víc, ale holka jsem byla ještě k nakousnutí… Byla jsem připravená na schůzku s jedním ! a on nepřišel, a u druhého stolu seděl muž , který byl na tom obdobně- nepřišla. no a po jukání jeden na druhého, došlo na slova , věty a společný odchod do noční a teplé noci, a vztek se měnil a měnil a stala se z něho touha. Něžné doteky , málo textilie na těle a u přehrady bylo tak idilicky , hvězdy na nebi a ptáčí výkřiky ze sna se mísily s našimi vzdechy a stalo se….. Druhý den přišel za mnou do práce a z velikého batohu vysoukal pěti litrovou lahev s medem. On to totiž byl včelař a med vyrábějící mužík. Tento sladký vztah se proměnil na velkou lásku , která trvala několiik měsíců, bohužel začla jsem být alergická nejen na včely , bodance ale i jeho maminku , které vadilo že nejsem sama , ale že mám dětičky. Med se už nekonal i když včelař byl hodný člověk , ale dal na svou mamičku. Do dnes je sám s včeličkami…..

 5. Maya napsal(a)

  Tož baby, já vam nevim. Nihdá sem za to nic nedostala, eště sem večeřu uvařila, jestli já už nésu v tom věku, kdy za to mosim platiť! :-)))

 6. Peggy napsal(a)

  Nedalo mi, musela jsem ještě mrknout, jak to s tou Emm a Ell vlastně je!
  Mayo, ono to tak zlý asi nebude a kde je nějaký příběh? Ze života! Zima se ptá, co jsi dělala v létě! 🙂 Hezký večer.

 7. Maya napsal(a)

  Peggy, jo zima, ta bude mít otázek! :-)) Jenže já vlastně ani nevím, co jsem dělala, nějak to moc rychle uteklo. Asi jsem byla shnilá a nic nedělala.:-)) Ale jo, něco napíšu, ale už to nejsou (naštěstí) takové katastrofy.

 8. Eliška napsal(a)

  Peggi jsem ráda že jsi si té záměny jména všimla . Asi málokdo by měl tolik odvahy něco podobného na sebe prásknout. Ale už dost , stačilo , a bylo toho tak akorát. ještě tady budu brána za necudnou a brejličky mě hromadně vyloučí a to já nechci.Víš já dělám všechno ráda , myslím tím co mě baví a přitom co nemusím a než polovičatě tak raději vubec.Ráda dělám na zahradě , tak že se druhý den nemohu narovnat, miluji opečovávat svuj domov, dokud se nebliští. A tak je to i s milováním vidte!!! nic nedělat na pul. Takže ten příběh o medu a lásce byl můj- Eliška

 9. Peggy napsal(a)

  Ahoj holky.
  Mayo, já ti nevím.. Barák ti plave skoro po Dunaji a ty řekneš, že žádný katastrofy.. Jsi fakt kliďas! Závidím,ale doufám, že nějakou, třeba starší,dáš k dobru..Moc se těším, vždycky potěší, protože tyhle trapasy a nesčetný omyly jsou mým chelbem zdejším.. A cítím potom jistou soudržnost stím, kdose nebojí o nich nahlas mluvit. Piš!!! píšeš krásně!
  Elli, tak to ted ne,žádný zpátečky prosííím, kdo chce vidět někoho necudného, vidí to ve všem, vždycky si něco najde. Mě se tvá upřímnost moc líbí, vážně, ve všem, ne jen v příbězích o králíčcích. Jsi ženská s krásným srdcem a to je mi moc milý.. A pak, viděla jsem tvý oči a v nich je možný číst.. jsi nebojácná, silná a to moc závidím.. Bodej´t by chlapi nepouštěli stůl a nemysleli na jiný nohy, než toho stolu. Piš, a přijeď zase do Prahy.. Nechystáš se na to kafe s Ivett? Mějse moc pěkně, už musím letět, a dík a ta láska? Proč už v tomhle věku raděj nefunguje.. Bylo by to snazší!! ale smutný.. I když, až zas není, bolí..Měj se pěkně a napiš, co ta Praha.. Bylo by to super!!!!!

 10. Eliška napsal(a)

  dnes jsem měla smutné chvilky , ani jsem nechtěla psát , abych na vás nepřenesla moji náladu.To se tak někdy sejde a potom má člověk knedlík v krku, nemluví a celý svět je proti vám , tak vám to aspoň připadá., zítra napíši víc , nebo pozítří……

 11. Peggy napsal(a)

  Ještě pozdrav Elišce a zavírám 🙂 Eli, já měla taky blbý den, špatný zprávy,ale bude líp.. nic není tak tragický, jak to možná vidíme.. Pořád se jde dál,pořád je spousta hodných lidí, viz ta krása na videu.. No není to nádherný? lidi jsou na tom všichnistejně.. jd jen o to, jak se podaří překonat smutky, zklamání, bolest. Kdž už nebudem, je to v háji, ted mám šanci sami sobě dokázat, že chceme a zvládnem .. Zdravím do Liberce, ty kytky jsou nádherný- vidím je až sem!! pa Elli.

 12. Eliška napsal(a)

  Moji milí , děkuji za pohlazení a pofoukání bebínka.Ano včera mi bylo smutno , ale jakoby to dcera věděla tak přijela s ohromující zprávou, která hned zaplašila všechny smutky. Včera jsem byla v místech , kde jsem prožila pár pěkných dnů na naší chaupě v podještědí, vlastně už né naší , už je zaplacená rezervačka na prodej.Bylo to tam těžké hlavně v zimě, topení , žádné zásobování , vše daleko , ale letní dny byly kouzelné . Ten těsný styk s přírodou, srny na zahradě, od rána do večera zpěv ptáků a hlavně neustálý kontakt s mým milovaným psem. Tak to na mne včera zapůsobilo , pohled na opuštěnou zahradu, zarostlé záhony a prázdný kotec , sevřelo mě to u srdce a slzy jako hrachy se řinuly jedna za druhou.A tak jsem si sedla na mou vlastoručně vyrobenou lavičku a dívala se na tu boží krásu a smutek a úzkost byly mí společníci a né a né odejít. Navíc v neděli bude výročí úmrtí moji maminky a to moji náladu ještě podtrhlo.Jo takový je život a my co jsme takové poseroutky to nemáme lehký……Ale teď k té zprávě , která zahnala všechny ty dotěrné smutky. Ano je to tak , na jaře budu bohatší o další vnoučátko!!!! no není to super, co víc by mě udělalo radost ach lidi ani nevíte jakou mi to v tu chvíli udělalo radost. V neděli jdu s kytičkou na hrob a musím to mamince povědět, ale ona už to asi ví….. tak jsem se podělila o bolest i o radost a utíkám na skype s druhou dcerou , ta se raduje že bude zase tetičkou ! nebo strejdou!!! né to bude muj syn. …. Eli

 13. Eliška napsal(a)

  Ahoj Emmy, Peggi, Ivet četly jste dámy tu moji radostnou novinu ??? ta co mi zahnala moje smutky? Oslava svátku mého vnoučka se nekonala , neb mladí odjížděli na setkání s přáteli. Já jela na chatu a přebírala jablka a brrambory dle velikosti.TAk vám přeji hezký den…..

 14. Ivet - Mejsehezky napsal(a)

  Gratulace a obrovská, znám ten pocit, znám to očekávání..Eli, mám takovou radost 🙂

 15. Hana napsal(a)

  Tak ať se mamina ve zdraví dokutálí k jaru a děťátko je zdravé 🙂

 16. Eliška napsal(a)

  děvčata díky , ale ještě se načekám. Moc se těším , miluji miminka a bude to moje páté vnoučátko.Dnes jsem při hlídání malého Kryštofa , mu položila otázku zdali by chtěl mimi a on chvilku přemýšlel a dal mi tuto odpověď. Babi nechtěl , já chci aby byla maminka jenom moje a né jiného dítěte. tak jsem tomu čtyřletému kloučkovi vysvětlovala , jaký to je fajn mít sourozence , tak mi odpověděl že si to rozmyslí a zítra mi řekne. Smála jsem se společně s dcerou.Jo dětičky , někdo chytrý vymyslel pořekadlo , které je víc než pravdivé. …………….malé dítě dupe mámě po klíně a velké ji dupe po srdci…

 17. Helena napsal(a)

  Tak musím konstatovat,že tenhle článek a k němu připojené příspěvky,od Vás milé ženy,dámy,nebo babičky,jestli Vás takhle můžu oslovit,mne zvednul né na 100 procent náladu,ale na 200 ne-li více procent,skvělé a báječné čtení :-).Děkuji Helena R.

Napsat komentář