Po prázdninách si nasadíme BREJLE!

Ahoj přátelé a kamarádi. Tady jsou poslední info o tom, co se dělo a děje v našem Klubu osamělých i neosamělých srdcí (vzpomínáte na Beatles?). Na místě, kde jsme se scházeli, se po našem odchodu koncem června celé prázdniny nic nedělo.

U nás ihned započaly práce na novém „náměstíčku“, kde bychom měli své místo k posezení, pokecání, pozpívání, burcování, demonstrování, pokřiku, vzpomínání, plánování, pohlazení, smutnění, zasmání, učení se, zamilování nebo i (doplňte sami podle svého)…

Naše náměstí se jmenuje www.brejle.net a pracuje se na něm usilovně. Od 15. září se na této adrese začne leccos dít. Přesné otvírací datum dám vědět na Aktuálně.cz, na tomto webu a leckde.

BREJLE budou navazovat na portál, kde jsme se scházeli před prázdninami, a budeme se dívat na svět skrz naskrz :-). Doufám, že ve stejné pohodě, laskavosti a radosti z každého dobře naplněného dne (a pokud možno i noci) 🙂 Do té doby, prosím, hledejte své kamarády na tomto webu!

Mám radost, že po toulavém létě se v mailech houfně ozýváte, někteří jste i v létě psali články a komentovali zde na webu, některé z Vás jsem nacházel komentovat pod články na Aktuálně.

Za všechno díky, myslím na Vás a doufám, že nebudete zklamáni. BREJLE nabídnou mnohem pestřejší možnosti pohybu na stránkách a budou se postupně dál vyvíjet. Než se skrz ně naučíme koukat, možná budeme trochu zakopávat, ale určitě si na ně brzy zvykneme.

Takže s podzimem za límcem nasaďte BREJLE!

Jan Krůta (Jazzík)

Komentáře

 1. Camilla napsal(a)

  Podle příspěvků to vypadalo, že si Jazzík celé léto pročetl a on na nás takhle krásně myslel. Já mám velkou radost a moc se těším, díky.
  Brejle se mi líbí, občas by nezaškodily i růžové……
  Těším se na noční verše a na vás všechny.

 2. Peggy napsal(a)

  To je moc prima, díky za bezvadnou zprávu, jistě nejsem sama,( podle odezvy psaníček pod Ivettčiným pozdravením,) co mají radost.
  Jednu chvíli jsem si už myslela, že se už snad ani nebudu účastnit, nějak je mi tohle násilné vlámání k JK zdálo čím dál tím víc nezdvořilýma už se mi zase něco nechtělo.. Chichichi.. Ale návratila mě včera zase Ivett a její bezmezná poetičnost a ryzí ženství.To, který z Ivett vyvěrá, je nádherný a má mnohem víc sexapelu, kterým se nemohou pochlubit ani ta největší čísla horního objemu, na stránkách našich novin a časopisů. (Bohužel, je to většinou jen pouhé masíčko, bez duše a bez obsahu erotiky. Ale to sem nepatří a pánové to vidí zajisté jinak,chichi.. ) Ale je krásný si uvědomit, jaký dar nám babám, byl do vínku dán a že ho ty dnešní mladý a krásný kočky nějak nepochopily.. ( nebo jo? Asi tomu zase nerozumím..
  Zastesklo se mi po našich večerních jízdách fantasie, zastesklo se mi po Tramtariích od Jazíka, Emilčina pobíhání a žasnutí, Lipčině neskonalé dobrotě, nenapodobitelném humoru May,po skutečných básnících, milovaným Buškovi, panu Stiborovi, plném hlubokého smutku a lásky ( ta poslední byla nááádherná!), profesoru Kotyzovi( po celý léto nic.. asi věší prádlo se svou paní a myje bečky na Portugal), po nových úspěších Camilly,po milých příhodách Elišky ( Co to srdce?? Eliško? Láska? Bože! To bych chtěla moc vědět !!! Mýlím se? Ale jestli to blbě dopadlo, jaké léčení, Eli?! Pokud zůstala bolest, pryč s ní!! Pak za to vlastně ani nestál!! Bude jiný!!!! Lepší!!!!! )
  A po skvělých a chytrých lekcích Lexe, Vlka, Germanikuse a vůbec, dalších a dalších..
  Nějak mi došlo, že sem patřím, a že mě budete muset asi nejspíš zastřelit!!
  Ivulko, v tu dobu máme návštěvu ze Švédska, ale v pondělí, v pondělí bych mohla, ten den, oni mají svůj program. Myslím, že by bylo nejlíp, kdybys napsala nějaký čas a místo a kdo by chtěl, tak by přišel, co říkáš? Já přijdu jistě!
  Pozdravuju všechny, a Brejle?Moc hezký název, pokaždé si vzpomenu na rčení mý babičky- používala ho, když byl někdo trochu vykuk…říkávala, že je vyčumený, jako babičiny brejle..a to se mi moc líbilo. (Co by asi řekla dnes, když já v tomto případě prohlašuji, že je vych..ný.. Zalomila by rukama nad hlavou a pronesla něco o Sodomě.. Krásný den a Jazíku dík!

Napsat komentář