Ohlasy

 Mám rád ohlasy. Mám rád  i ohlasy na úvahy a názory v Brejlích. Vůbec se mi líbí, když někdo uvažuje o úvaze a má názor na názor.  A ještě radši mám ohlasy na ohlasy. Ty jsou super užitečné, protože na konci už je řeč o něčem úplně jiném, než na začátku (viz Nepoděkují a neodejdou).  Někteří  ohlasníci  to  ovšem stihnou dřív,  na úvahu  o kozách   hned odpovídají názorem na vozy.  Ničemu to nevadí, všichni máme rádi jak kozy, tak vozy. Co úplně obdivuji, jsou ohlasníci, kteří hned po přečtení čekohokoliv o čemkoliv už odesílají vlastní – ať už opačné či souhlasné-  tvrzení. O tom, o čem autor přemýšlel pár hodin nebo k čemu došel během svého života, vytvoří ohlas za pár sekund. Prošel jsem si všechny rubriky Brejlí a ověřil jsem si, že potřeba čtenářů souhlasit či nesouhlasit s autorem je všude. Zvláště mne fascinují ohlasy s orgasmem. To áááách, óóóóh či uf dobarvující  ohlasy, svědčí o tom, že Brejle  mají i erotický smysl.

A tak mám nápad navrhnout panu Janu Krůtovi, obětavému editorovi Brejlí, našemu technickému i ideovému vůdci, kamarádovi, s nímž poprvé v životě nesouhlasím (viz Zkraťme  jitrnice!) aby se pokusil Brejle otočit. Publikuj napřed ohlasy!  A současné autory původních textů požádej, ať na jejich základě formulují myšlenku.

To jsem zvědav na ohlasy!

Komentáře

 1. Jan Krůta napsal(a)

  Toníku, po vyznamenání, které jsi mi v článku udělil, lituji, že nám kdysi odstřelili Stalina z Letné. Na základě článku bych si hned šel vylézt na piedestal hned za Největšího! 🙂 Díky!

 2. Edita napsal(a)

  Jak vzletné – dívat se dolů z Letné :o)
  na lidi, stromy, domy…
  Co my?
  Óóó, nese se hlas.
  Vtuď – hle! Ó-HLAS :o)

  … předávám štafetu dál…

 3. Peggy napsal(a)

  Honzi, pozdě, ale kdoví, ještě takových pomníků bude!!! osobně typuju na taťku Klause, ale to by asi ODS nepřežila! Taťka musí být jen sám, povolená je pouze tenisová raketa a někdo z jeho věrných, ale v mnohonásobně zmenšený velikosti..Nene, to je jen blbej pokus o vtip, myslím, že pomníku netřeba, velikost je v něčem jiném.
  Divím se, že zde pod tohle psaní nikdo dosud nic nenapsal.Je to pěkný a myslím, že právě o to, co pan Fišer píše, jde. Tyhle debaty, co sklouznou naprosto jinam, kouzal nechtěného.. Líbí se mi, že autor sleduje, jak na jeho psaní reagují ti, pro koho je psal. Někdo píše poslepu( občas to vidím na bogy Aktuálně), plivne něco do éteru a je to jen o tom, aby se zviditelnil.. opravdový zájem, vědět, co si ostatní myslí, v tom ani není.
  Za sebe, pane Fišer, ono se někdy může zdát, že se odpovídá rychle.. možná, já osobně mám ale způsob, že napřed pročtu všechno, co mě na první pohled zaujme, v rámci času, jasně a pak jdu odpovídat, a to už se snažím co nejrychlej..Takže nějaký porovnávačky v časech odpovědí, nemusí být vždycky směrodatné.Ale na stranu druhou, někdy se fakt “urvu” a jedu hned po přečtení,a docela zbrkle..:-) pak mě to někdy mrzí.. ale víte jak, každý jsme trošku nedokonalí..:-)
  Z toho, co píšete o Honzovi, vyplývá, a myslím, že si toho vážíme všichni, že je prima 🙂 Podobných webů moc není..dík!!! hezký dny.

Napsat komentář