OCHUTNÁVKA POVÍDÁNÍ (na psí stráni)

Abyste věděli, že moje nová malá knížka není jen pro pejskaře,
přináším ochutnávku z dílu
Nápis na vrátka: Zvířátka
________________
Když si pejsek s kočkou hrají na doktora

Když si pejsek hraje na doktora,
léčí kočičku.
Řekne jí: Co vás trápí, paní?
Nejde vám spaní?
Bolí vás ouško?
A tak si hrají na pana doktora,
ale ouško je bolavá potvora.
Pan doktor má ale zlaté pacičky,
za chvíli je zdravé ouško naší kočičky.
______________________________________________
To byla básnička, kterou si můžete číst s dětmi dohromady. Vzpomínku na vlastní hry na doktora si raději necháme pro sebe.
(O tom mám jiné básničky.) 
______________________________________________
Kdybyste chtěli moji novou čtecí potravu POVÍDÁNÍ NA PSÍ STRÁNI s krásnými (krásně nepohyblivými) obrázky světově uznávaní paní ilustrátorky Vlasty Baránkové a napíšete mi, že byste dětem aspoň sem tam něco přečetli, knížku vám pošlu se slevou a s osobním věnováním!

Jestli se zhroutíte, že je drahá (v obchodech 180 Kč), souhlasím s Vámi. Ale když si uvědomíte, že z ceny v obchodě si distributor pro sebe ponechá 50-60%, tak mi snad uvěříte, že autoři někdy úplně a někdy částečně utřou nos. A když tu knížku vydávám, já nakladatelský Robinson sám, berte tu knížku prostě jako můj Vámi jen symbolicky zaplacený dárek.

Ale ani autor, ani nakladatel nefňukají, protože jsou na větvi z toho, kolik rodin si knížku objednává a kolik rodin doma dětem čte!

Takže ode dneška budu dávat ukázky, abych navnadil i Vás.

Pokud byste si u mě knížku s věnováním a se slevou chtěli na dobírku objednat, napište  na můj mail jan.kruta@seznam.cz své jméno a adresu a knížka k Vám dorazí.

Napsat komentář