Nevydařená šoulačka

 

     „Okamžitě mi řekněte, jak se to stalo,“ zařvala, sotvaže se jak velká voda nahrnula do ordinace.

     „Uklidněte se paní Pokorná. Neměl by vás spíše zajímat zdravotní stav vašeho manžela?“  odpověděl naštvaný lékař.

     „To mě nezajímá. Chci vědět, jak se to stalo. Teď hned,“  ječela.

     „Buďte ráda, že to přežil,“ snažil se vyhnout odpovědi.

     Pana Pokorného s jeho spolupracovnicí přivezla záchranka asi před hodinou. Včetně onoho nešťastného myslivce, který se na místě zhroutil.  Vyrazil si na šoulačku a uviděl, jak se křoví nedaleko něho třese. Kanec! Neváhal a střelil. Ozval se příšerný řev, z houští se vypotácel nahý muž a křičel: „Nestřílejte!“

     Personál nemocnice se výborně bavil, když si vyprávěli, jaká zranění oba načapaní při činu měli. Muž měl prostřelené pravé stehno a pravý palec a ukazováček. Žena měla proděravělou pravou bradavku a pravé stehno.

     Ale copak to té rozzuřené a rozparáděné žárlivce může říct?

Komentáře

 1. Jan Krůta napsal(a)

  Hned jsem se ozval paní autorce, že si asi spletla zbraň a předpokládala, že se na kance střílí z brokovnice. Vyvedla mě z omylu… Prý se takováto zranění dají pořídit jednou ránou z kulovnice. Načež situaci podrobně popsala. Dovedete si ji vydedukovat? Navíc je to prý “opsáno ze života” oním lékařem… Bádejte, lámejte si hlavu :-))

 2. slunecnice napsal(a)

  jo, jo mám to ! při troše fantazie :-))

 3. anna napsal(a)

  I když moje prostorová představivost je nevalná,zdá se mi, že za podpory jiného typu představivosti jsem tu záhadu vyřešila též.
  Přeji hezký den.

 4. maya napsal(a)

  Jo, už vím, jak to dělali! :-)) Ani se nedivím, že myslivec pojal podezření, že je to kanec! :-))

 5. wbgarden napsal(a)

  S dovolením z brokovnice se na těžší zvěř stříli odjaktěživa municí zvanou brenneke. Případně též jinými slugy. S bally jsou ovšem zakázány neb prostřelí i kevlarovou vestu. Jinak o všelikých zajímavě prostřelených orgánech jsou mysliveckých latinách vůkol i veselejší příhody….
  Nezabiješ. No, když blbě míříš….
  http://warnet.ws/img5/29/pod/96.jpg

 6. wbgarden napsal(a)

  Jo a tady jsem zapomněl dát kousek brennekovýho videa, by bylo jasno čím se lechtají obvykle kanci. Prostřelený palec, jo. Tůůdle….
  http://www.youtube.com/watch?v=t9Kt7pOpXsg&NR=1&feature=fvwp

 7. Peggy napsal(a)

  Boží prostoto, přesně jak to napsala Maya!!! Lidi, co se to s námi děje??? 🙂 Baby se nechaj porážet do roští jak zvěř.. Ufffff, jaro je tu, jaro je tu.. kukuku…Musím si spočítat, kolik mi první kukačka letos dopřeje ještě let.. mějte se hezky

 8. Ondra napsal(a)

  Pokud myslivci střílí kulovnicí na třesoucí se křoví,pak pánbůh s námi.Podle mého názoru by tenhle pán měl zakopat flintu 5 metrů pod zem a začít třeba sbírat známky.

Napsat komentář