Je to v pořádku. Napsala mi to Policie ČR.

 Jak si tak hledám na internetu „rituály“, narazil jsem také na tuto stránku: http://radioislam.org/czech/czech_20071.htm

 Jak si tak v ní říkám, narazil jsem také na tento text. A nejen na něj, ale také na další podobné, rozvité a barvitější:

Nespolehlivé svědectví
Historici holocaustu se velmi spoléhají na takzvané “svědectví přežívajících”, aby podpořili svoji verzi o vyhlazovaní. Ale taková “evidence” je notoricky nespolehlivá. Jak uvedl jeden židovský historik, “mnohé z memoárů a zpráv (těch, kteří přežili) jsou plné hloupých žvástů, grafomanského zveličovaní, dramatických efektů, diletantského filozofovaní, “radoby” lyricizmu, nepotvrzených žvástů, předsudků, partizánských útoků a ospravedlnění”. (pozn. 5)

Jak napsal nedávno v Lidovkách Josef Klíma, udělalo se mi na zvracení dřív, než jsem logicky domyslel proč vlastně. Pak už jsem to věděl. Nemám rád, když je mi špatně od žaludku a poslal jsem svůj nechtěný a náhodný nález policii s tím, že se domnívám, že autoři těchto stránek se dopouštějí toho, co je v právním jazyce označeno jako „popírání holocaustu“.

Jak jsem se ale dozvěděl, je to vše v pořádku:

Potvrzení o odmítnutí podání
ÚŘAD : podatelna PP MVCR, 170 89 Strojnická 27


 
Název žádosti : Nahlášení podezření z trestného činu
Číslo EP : 6773/2010
Identifikátor SS :  
Datum evidence : 2010-11-08 07:34:18
Přijato od :
RadkinH@seznam.cz ()

 

 

 
Vaše podání 6773 bylo odmítnuto dne 2010-11-08 07:34:18 z dalšího zpracování na úřadu podatelna PP MVCR. Důvod odmítnutí : rozhodnutím obsluhy EP.

 

Napsat komentář