Instalace Lásky

Zákaznický servis: Můžete nainstalovat Lásku?

Zákazník: Můžu. Nejsem zrovna technický typ, ale myslím, že už jsem připravený na instalaci. Co mám udělat nejdřív?

Servis: Prvním krokem je otevřít vaše srdce. Víte, kde ho najdete?  

Zákazník: Ano, vím, ale právě mi tu běží několik programů. Mohu začít instalaci, zatímco běží ostatní programy?  

Servis: Jaké programy jsou spuštěné?

Zákazník: Podívám se. Právě teď běží programy Ublizenivminulosti.exe, Nizkesebevedomi.exe, Nenavist.exe a Hnev.com.

Servis: Žádný problém. Láska automaticky vymaže Ublizenivminulosti.exe ze svého existujícího operačního systému. Je možné, že soubor zůstane v trvalé paměti, ale už nenaruší jiné programy. Láska postupně přepíše Nizkesebevedomi.exe  jeho vlastním modulem, tzv. Vysokasebeucta.exe. Budete však muset zcela vypnout Nenavist.exe a Hnev.com. Tyto programy brání kompletní instalaci Lásky. Můžete je vypnout?

Zákazník: Já nevím, jak na to. Můžete mi poradit?

Servis: S radostí. Jděte do nabídky Start a uplatněte program Odpusteni.exe. Udělejte to tolikrát, kolikrát je třeba, dokud nebudou Nenavist.exe a Hnev.com zcela vymazány.  

Zákazník: Hotovo. Láska se začala instalovat automaticky, sama od sebe. Je to normální?

Servis: Ano, je. Měl byste dostat zprávu, že Láska bude nainstalovaná po celou dobu životnosti vašeho srdce. Vidíte tu zprávu?

Zákazník: Ano. Je to kompletně nainstalované?

Servis: Ano, ale nezapomeňte, že máte jen základní program. Abyste získal vyšší verzi, musíte se připojit k dalším Srdcím.   

Zákazník: Něco se stalo. Mám tu první chybové hlášení. Co mám dělat?

Servis: Jaká je to chyba?

Zákazník: „Chyba 412“ – Program není spuštěný na interních komponentech. Co to znamená?

Servis:  Nebojte se, to je běžný problém. Znamená to, že program Láska je nastavený tak, aby běžel na externích srdcích, ale dosud nebyl spuštěný na vašem srdci. Je to jedna z těch komplikovaných záležitostí programování, ale z laického hlediska to znamená, že nejprve musíte “MILOVAT” svůj vlastní počítač a až potom můžete “MILOVAT” ostatní.

Zákazník: Tak co mám dělat?

Servis:  Můžete najít adresář s názvem „Sebeprijeti“?

Zákazník: Ano, mám to.

Servis: Výborně, už vám to jde mnohem lépe.

Zákazník: Děkuji.  

Servis: Není zač. Klikněte na následující soubory a zkopírujte je do adresáře „Mojesrdce“: Odpustenisobesamemu.doc, Sebeduvera.txt, Uvedomenisivlastnihodnoty.txt a Dobrocinnost.doc. Systém přepíše konfliktní soubory a začne opravovat chyby v programování. Také je třeba odstranit „Sebekritika.exe“ ze všech adresářů, a potom vyprázdnit koš, abyste se ujistil, že je úplně pryč a už nikdy se nevrátí.

Zákazník: Mám to. Páni! Moje srdce se naplňuje skutečně čistými soubory. Usmev.mpg hraje právě teď na mém monitoru, a je vidět že Laskavost.com, Mir.exe a Spokojenost.com jsou samy od sebe kopírovány v celém mém srdci!

Servis: To znamená, že Láska je nainstalovaná a spuštěná. Od této doby byste to měli zvládnout. Ještě jedna věc.  

Zákazník: Ano?

Servis:  Láska je bezplatný program. Nezapomeňte jej (a jeho jednotlivé moduly) dát každému, s kým se potkáte. Oni ho pak budou sdílet s jinými lidmi a vám se vrátí zpět některé opravdu pěkné moduly.  

Zákazník: Dobře. Děkuji vám za pomoc.

Servis: Bylo mi potěšením.

Napsat komentář