Čtvrtek 12.4.2018 PRVNÍ DEKO!

Včera poté, co mi málem ustřelil uzávěr džín, jsem Vás pozval, abyste mi pomohli. Sám nemám dost sebekázně a vůle na to, abych vytrval ve snaze shodit váhu. A tak mě napadlo, že se Vás zeptám, jestli na tom nejste podobně a něco málo by se Vám nehodilo do plavek a letního ohozu shodit.
A jo! Našli se nejen amatéři hudbnutí mezi námi, ale i profíci, kteří mají vyzkoušené prostředky a rady! (A někteří se s váhou perou stejně tak, jako my amatéři.
Jen upozorňuji. Vážím si všech nabídek na kurzy, hodiny hubnutí atd. Ale tohle je stránka mého blogu a je to částečně hec pro mě a mé blízké i vzdálené přátele. Za stručné a naprosto jednoduché rady budeme vděční. Pokud myslíte, že by nám pomohla nabídka něčeho organizovaného, připojte link, ten rád uveřejním.
Přihlašte se, že do toho dekolamu jdete s námi! Já Vás zanesu do své tabulky a Vaše občasné zprávy o tom, kolik a díky čemu jste shodili. Vůbec nás nezajímá Vaše současná váha! Jde o to, kolik vybojujeme, i když jsme labužníci, jídlo máme rádi, jste příležitostní úspěšní šéfkuchaři a sladká tečka po jídle nebo po kafíčku není nikdy marná!

ZAČÁTEK!
Za první jakž tak den s myšlenkou na rozumné shození váhy
mám první vítězství! Shodil jsem PRVNÍ DEKO. No, 😉není to bomba?
PŘESTAŇME HEKAT- SUNDÁME DEKA!

Komentáře

  1. Emma napsal(a)

    Týýý jóóó!!!! Milé Brejle – to je výzva! Myslím, že jsem právě učinila první krok :-)- přemýšlím o zapojení se do akce “dekolamu”.
    🙂
    Krásný den Em

Napsat komentář