Chechtací koutek

Zvířátka v lese mají novoroční schůzi. Na konci někdo prohlásí, že medvěd má seznam všech zvířátek, která letos sežere. S tím se všichni rozcházejí domů.

Je leden, únor a liška říkala: “V téhle nejistotě se nedá žít. Půjdu za medvědem a zeptám se ho, jak jsme na tom”. Přijde k medvědovi: “Medvěde, ty prý máš seznam všech zvířátek, která letos sežereš?” “No, mám,” odpoví medvěd. “A můžeš se podívat, jestli v něm jsem?” Medvěd se podívá a odpoví: “Jo, jsi.” “A můžu se alespoň rozloučit s rodinou?” “Klidně” Liška se rozloučí s rodinou a medvěd ji sežere.

Březen, duben a jezevec si říká: “V téhle nejistotě se nedá žít, půjdu za medvědem a zeptám se ho, jak jsem na tom”. Přijde k medvědovi. “Medvěde, ty prý máš seznam všech zvířátek, která letos sežereš?” “No, mám”, odpoví medvěd… “A můžeš se podívat, jestli v něm jsem?” Medvěd se podívá a odpoví: “Jo, jsi” “A můžu se alespoň rozloučit s rodinou?” “Klidně” Jezevec se rozloučí s rodinou a medvěd jej sežere.  Květen, červen, zajíc si říká: “V téhle nejistotě se nedá žít, půjdu za medvědem a zeptám se ho, jak jsem na tom”. Přijde k medvědovi. “Medvěde, ty prý máš seznam všech zvířátek, která letos sežereš?” “No, mám”, odpoví medvěd. ” A můžeš se podívat, jestli v něm jsem?” Medvěd se podívá a odpoví: “Jo, jsi”…” ” A můžeš mě vyškrtnout?” “Jo, klidně,” odpoví medvěd.
___________________________________

Povídají si dva přátelé:
“Představ si, včera jsem zachránil svoji kolegyni před znásilněním.”
“Neříkej, a jak?”
“Ukecal jsem ji.” 

____________________________________

Ptá se kamarád kamaráda: “Kdybych se vyspal s tvojí manželkou, budeme něco jako rodina?” Odpověď: “Rodina nebudeme, ale budeme si kvit.”

Komentáře

  1. Ondra napsal(a)

    Do novostavby vtrhne podomní prodejce vysavačů,na nový koberec vysype sušené koňské lejno a říká vyděšené paní “to,co tenhle vysavač nevysaje já klidně odobně dojím”.Paní domu se jen pousměje a povídá ” tak to já Vám alespoň skočím pro kečup,nám ještě nepustili proud.”

Napsat komentář