Čas – Nečas…

 

Do redakce přišel další z bezvadných vtipů. Zasmějte se, nic víc… Každodenní příděl legrace.


Pan premiér, kdysi ministr práce a sociálních věcí, své údajně blízké pracovnici na Ministerstvu práce a sociálních věcí Janě Nagyové, prý zařídil 577.000 Kč odměny a průměrný měsíční čistý plat 178.761 Kč.

Paní Nagyová se na svou mzdu musela setsaktra nadřít. A co vlastně dřela?

Jana Nagyová, vedoucí sekretariátu Petra Nečase na ministerstvu práce a sociálních věcí se středoškolským vzděláním, byla v březnu 2009 povýšena v platové třídě. V dubnu 2009 povýšena do další vyšší platové třídy. Ještě tentýž měsíc dostala mimořádnou odměnu 67.000 Kč. V květnu 2009 mimořádnou odměnu 510.000 Kč, přičemž v tento měsíc pan ministr Nečas z ministerstva odcházel. Byl to tedy dárek na odchodnou. J. Nagyová je ministerstvem placena plným platem až do srpna 2009 ve výpovědní lhůtě. V srpnu dostává, i přes plný plat ve výpovědní lhůtě, regulérní odstupné. Čistý příjem za 8 měsíců práce na MPSV je 1.430.091 Kč, tedy měsíčně 178.761 Kč.

On je to už starý fór. A těm se člověk už ani moc nezasměje, že… Denně vznikají nové podobné fóry… A těch blbých pomluv kolem šetření se státními prostředky. Ještě že máme před každými dveřmi hodně tlustou rohožku.  Lidi toho nakecají… Neberte to vážně, přátelé. Vemte to easy a keep smiling (nedělejte z toho vědu, a hlavně se usmívejte)!

Komentáře

  1. Mirdulis napsal(a)

    Milónek sem, miliónek tam – no božínku, co to je proti velkotunelářům, pracujícím v miliardách, že? Na druhou stranu mě poněkud uklidnilo, že jen v naší ulici, před panelákem, se od rána prohrabávalo sedm lidí. Vždyť přece všichni máme stejnou startovací čáru a možnosti, že? A ti popelničáři jsou důkazem, že u nás nekradou všichni…

Napsat komentář