Bratři v triku (Vondra+Benda)

Konečně mi došlo, proč  v české politice vybuchuje kauza za kauzou. Čím dříve přijde další, tím dříve se zapomene na předešlou! V nedělní Partii na Primě místopředseda poslaneckého klubu ODS Marek Benda na dotaz, zda hledají Vondrova nástupce, pronesl větu hodnou vysekání do kamene:”Koalice je o systému fungování”.
Za prvé: Být členem ODS, propadl bych se hanbou, že mi místopředsedá absolvent vysoké školy s ambicí právníka, který “nedopatřením” neví, jak se píše diplomka a tento prostoduchý podvod obhajuje před národem jako idiot.
Za druhé: Pan Marek Benda také řekl, že není možné, aby si někdo diktoval, kdo za tu kterou stranu zasedne ve vládě… Prostě koalice je o systému držet basu. Tak to myslel pan Benda? 
Mluvčí Transparent International tuhle v médiích řekl, že více než 200 milionů ze státní zakázky “ProMoPro” odešlo na jakési zvláštní účty v zahraničí… Všude jinde by si politik jako pan Vondra vzal rychle dovolenou… Ale aby nic nebylo jednoduché, v jiném komentáři se objevilo, že je zajímavé, že se “pochybení” v zakázce ProMoPro objevilo až v době, kdy pan Vondra začal vrtat do vojenských zakázek. U Julese Vernea jsem v knížce jako kluk viděl na obrázku obří chobotnici. Pak jsem se ve škole učil, že takové nejsou…
A my se na to díváme a rozčilujeme se, když nás číšník v hospodě vezme o dvacku.

Česko – země mléka a strdí ve střední Africe – zapomeň. Jedno červené světlo (rudé) vystřídalo druhé (bordel).

Napsat komentář