Anketa

 Jak jsem nedávno napsal, nesnáším  na Brejlích.net ohlasy pokoušející se dovyvinout nebo naopak zadupat  cizí myšlenky , nápady a názory. Jsem v tom v příkrém rozporu se šéfeditorem Janem Krůtou, který naopak respektuje právo každého se intelektuálně vyvenčit i za doprovodných výkřiků a vzdechů.  Protože jsme oba demokraté, zůstáváme přáteli. Myslím, že zůstaneme přáteli i  poté, co se ohlasu  mimořádně dopustím i já. Ohlasuji  na brejlovou anketu na téma Kolik intimních partnerů jsem měl(a)? Výsledek ankety bude ze všech hledisek zcela bezcenný, protože nic nevypovídající. Dovyvinu:

Místo intimní partner je přesnější souložník, souložnice. Intimní vztahy mohou být například i mezi politiky, kteří si intimně rozdělují úplatky, aniž by si sáhli do rozkroku. Slovo partner rovněž není přesné, protože partnerství znamená rovnost. Ta není v tomto případě možná mezi dvěma lidmi, z nichž jeden to má dovnitř, druhý ven. Vhodnější je sexuální spolupracovník ve smyslu dělby údělu.

Rovněž omezení  počtu do padesáti považuji za nízké. Nesmíš, Honzo, soudit podle sebe!

Chybí vymezení časové. Tedy kolik souložníků (souložnic) jsem měl za deset, dvacet, třicet…let, nebo jen za den, pokud respondent poprvé souložil včera. V tom směru anketa poměřuje nepoměřitelné.

Ptá-li se anketa na intimní partnery, je zřejmé, že do toho počítá i partnery stejného pohlaví. Měla by se ale najít vhodná otázka pro respondenty souložící bez partnerů. Ve výsledku totiž dosahují téhož a častěji. (Honza Krůta si jistě vzpomene na kolegu, který přišel pozdě do redakce o omlouval, že se nevyspal, protože celou noc souložil. Upřesnil, že sám!)

Otázka by měla být rozporcována i věkově. Lze předpokládat, že šedesátiletý erotoman měl (většinou) za život víc souložnic, než čtrnáctiletý. Pokud ne, je to o to zajímavější.

Má-li  už však být anketa zcela jednoduchá, ptal bych se spíš takto: Kolik souložnic (souložníků) byste chtěl (a) za celý život mít?  Souhrn odpovědí by byl zcela vypovídající o celé populaci bez ohledu na opravdu splněné plány.  Mladí by sice nadsazovali, staří už  ale vědí, že s přibývajícím věkem přibývá těch, které bychom do postele dostat chtěli, ubývá těch, které do postele dostat můžeme.

Komentáře

 1. Jan Krůta napsal(a)

  Já vím, že to autor se mnou myslí dobře 🙂 Ale přesto bych chtěl vážně upozornit, že vtíravé otázky nezadávám do ankety z dlouhé chvíle a vtíravosti. Poslední odpovědi na otázky mě zajímaly proto, že chystám další články na téma sexu pro věk 45+. A tudíž mě zajímají i zcela anonymní údaje k tématu od čtenářů a autorů Brejlí. Protože oba články v rubrice Sexík patří mezi nejčtenější, nebudeme si nic vykládat. Tohle téma nás přece zajímá a není v tom nic špatného. Sex dvacetiletých je přece jen trochu jiný! A na rozdíl od sexu dvacetiletých, o našich starostech a radostech v oblasti sexu se moc otevřeně nemluví.

 2. wbgarden napsal(a)

  NO TOTO …

  Již krásně zvadlý spolek
  pro ochranu
  starších pánů
  dostal k ránu
  strašnou
  ránu

  Neb byl spolkem
  pro ochranu starších
  dam
  a žen
  recyklován
  a znovu
  ztopořen…

  http://www.bestwallpapers.net.ru/private/img/prikol/creative_25.01.2010_029.jpg

Napsat komentář