Zkouška

Byl jsem velmi šťastný člověk. Má báječná přítelkyně a já jsme byli spolu více než rok, a tak jsme se rozhodli se vzít. Jen jedna malá věc mi vadila, byla to její překrásná a výrazně mladší sestra.
Mé budoucí švagrové bylo dvaadvacet, měla na sobě velmi těsnou minisukni, a určitě byla bez podprsenky. Často se ke mně skláněla, když byla u mě, a tak jsem měl více než příjemný pohled na
její intimní části těla. To muselo být úmyslné. Nikdy to nedělala, když byla u někoho jiného. Jeden den tato sestřička volala a požádala mě, abych jí pomohl  zkontrolovat svatební pozvánky. Byla sama, když jsem přijel. Zašeptala mi, že po mě touží a tyto pocity že nedokázala překonat. Navrhla mi, abych se s ní miloval, jen jednou předtím, než se ožením a zaváži svůj život s její sestrou.  No, byl jsem celkem v šoku, a  nemohl říct ani slovo. Řekla: Jdu nahoru do mého pokoje, a chceš-li  poslední divoký úlet, přijď a vem si mě. Byl jsem ohromen,  zmrazen a v šoku jsem sledoval, jak odchází po schodech. Když se dostala nahoru, stáhla si kalhotky a hodila je po schodech dolů na mě. Stál jsem tam na  okamžik,  pak jsem se otočil a šel přímo k hlavnímu vchodu. Otevřel  jsem dveře a šel rovnou ke svému autu. A hle, celé mé budoucí  příbuzenstvo stálo venku a všichni  tleskali! Se slzami v očích, mě můj  tchán objal a řekl: Jsme velmi rádi, že jste  prošel naším malým  testem… Nemohli jsme si přát lepšího člověka pro naši dceru. Vítejte do rodiny!
A poučení z tohoto příběhu?  Vždy si nechávejte kondomy v autě!

Foto: Sharron Goodyear, Freedigitalphoto

Komentáře

 1. Eliška napsal(a)

  ach ti muži, jsou tak průhlední , v polovině článku si říkám teď si dojde do auta pro mobil , nebo cigaretu a vrátí se jaká je situace , zdali si to krasavice nerozmyslela. Ten měl teda kliku. Něco podobného jsem zažila na svém zásnubním večírku, kdy jsem poznala své dva budoucí , velmi atraktivní švagry. Hlavně jeden mě byl stále v patách a brzy jsem pochopila kam míří se svými komplimenty.Ale měl smůlu, byla jsem zamilovaná do jeho bratra a taky si ho vzala. I když vám řeknu , byl to kus chlapa!….

 2. A.Fischer napsal(a)

  Honzo Krůto, to snad nemyslíš vážně! To bych jaksi nemohl… Tonda

 3. Peggy napsal(a)

  Hahaha, tchán asi věděl proč slzel… :-)) kdoví, co se mu v hlavě opravdu mlelo..:-) Nebudu to raděj rozvádět.
  A ty kondomy v autě? Tondo, myslím že myslí…..:-)) chichichi

 4. Jan Porizek napsal(a)

  Přicházím se svým komentářem spozdile: Matka Příroda nekompromisně prosazuje své zákony o přežití. Výklad zákona je v nás, a jsou z toho pěkné prů…švihy. Onu něvěstu, dříve či později, dostihnou její pochybnosti o vhodnosti zvoleného samce k reprodukci rodu. A básník milostiplý Štipačov neporadí a neporadí, natož pragmatik Kerouack. Avšak projevená láska je vždy krásná a fandím…JP

Napsat komentář