Půlnoční pro ponocující Brejlíky!

Milí štědrovečerní Brejlíci!

Dárečky rozbalené, přepohádkováno. Návštěvy odešly, nebo my odcházíme z návštěvy. Večer plný ticha nebo muziky našeho srdce začíná.

Nemám žádný televizní program a nechce se mi na něj koukat na internetu ani na TV info. Chci se nedívat. Jen zaměstnat uši tichou hudbou.

Chci být sám a mít čas na listování novými knížkami.

Dneska se nám nočním ptákům nebude chtít spát. Jako vždycky kolem půlnoci budu chystat zítřejší vydání Brejlí. A kdo bude chtít, může přijít k nám do Brejlí na půlnoční. Pod tímhle článkem můžeme komentáři zahnat jak samotu, tak spánek. Komu se bude chtít, přijďte se podělit o radosti i smutky do improvizovaného chatu.

A kdyby vás přece jenom pohádky v televizi ukolébávaly, nechte si něco hezkého zdát.

Krásný večer, krásnou noc (sny o láskách na pomoc).

Jazzík

Komentáře

 1. Camilla napsal(a)

  Ahoj přátelé, kamarádi, je půlnoc, já ožívám, co vy ostatní?

 2. Jan Krůta napsal(a)

  Já už jsem ožil taky. Dal jsem si takový malinký řízeček a zapil jsem ho Martini 🙂

 3. Jan Krůta napsal(a)

  Camillo, všichni usnuli, anebo vyhořeli 🙂 Anebo jsou ve špitálu s kostí v krku!

 4. Jan Krůta napsal(a)

  U nás byl Ježíšek velmi vynalézavý. A dokonce napsal dopis mně zlatou fixkou. A k tomu skvělé cukroví a teď to Martini, bomba… Učím se zacházet s dárkem. Čtečkou. Další hračička…

 5. Camilla napsal(a)

  U nás byl Ježíšek také skvělý, asi to bude tím, že jsem byla hodná. Dopis Ti závidím, já Ježíškovi psala, ale odpověď žádná, ale nevadí, mám radost. Martini a cukroví je dobrá volba, já jen lehce Pinot gris.

 6. Jan Krůta napsal(a)

  Camillo, dobrou noc, všichni usnuli u pohádek 🙂

 7. Camilla napsal(a)

  Dobrou noc, je to stejné jako minulý rok na Vanilce. Přeji hezké svátky Tobě a díky za všechno a ostatním posílám vánoční pozdrav a přeji jen to dobré.

 8. Eva napsal(a)

  Všem Brejlíkům a Brejlicím přeju krásný zbytek vánočních svátků. Včera všichni odešli, snad spokojeni s tím, že dneska zase příjdou. Manžel usnul zmožen jídlem a bohužel chřipkou. Rozsvítila jsem svíčku u fotky svého tatínka, který už pár let není mezi námi a potichu jsem mu povídala o všem, co nás tento rok potkalo dobrého i zlého. Dobrého bylo víc. Takže milí Brejlíci ať se zase sejdeme příští rok v plném počtu, ať nikdo nechybí. Hezké dny příští !

Napsat komentář