Kulturní ozdravovna

Během poslední doby se mi na stole nahromadilo několik zajímavých kulturních aktualit! Aspoň ve stručnosti, co mi přišlo zajímavé:

Nezbedárium
Náš stálý přispěvatel – Vladimír Stibor  nám zaslal svou novou Knihu aforismů a fejetonů aneb Nezbedárium. Autorova šestnáctá kniha přináší zajímavá zamyšlení a verše, které vídáte i na stránkách Brejlí. Kvůli problémům s nefunkčními velmi drahými distribucemi uveřejňujeme i autorovu mailovou adresu, na níž lze titul objednat: stibor.vladimir@centrum.cz

Praha
Průvodce magickým srdcem Evropy s lapidárním názvem PRAHA vydalo nakladatelství Práh autorům Vladislavovi Dudákovi (text) a Jiřímu Podrazilovi (fotky). Kniha (“více než jen průvodce”) je plná fotografií, mapek a je cenná hlavně kvůli spoustě jedinečných informací včetně výborně vybaveného rejstříku.

Oblost těla
Básnická sbírka Josefa Tomáše, Čecha, žijícího v Austrálii a překládajícího do angličtiny mimo jiné Vladimíra Holana. Nádherné vydání v překrásné grafické úpravě Jáchyma Šerýcha doporučujeme všem milovníkům křehké lyriky. Ukázky z knihy nakladatelství Práh a rozhovor se zajímavým autorem přineseme co nevidět!

 

Komentáře

  1. kvupjsc napsal(a)

    mm8jU6 rloybzbrgoyn, [url=http://obvsbkvqilqc.com/]obvsbkvqilqc[/url], [link=http://zsyftdzqrjkt.com/]zsyftdzqrjkt[/link], http://dbemxwntghvk.com/

  2. Peggy napsal(a)

    Doprčic, kdo to tady řádí? tohle ještě není až zas tak nutné, ne????:-))

Napsat komentář