2011: Brejlíci s úsměvem na líci :-)

Nikoliv ovšem s úsměvem idiota! Zásadně s vysoce inteligentním úsměvem!:-) Podstatné  je neztratit hlavu! Nedat ji za pár šupů do zastavárny. Občas nás k tomu situace v našem okolí vede. Ale tenhle portál je přece  právě pro lidi, kteří navzdory všem saltům mortale tohoto roku mají hlavu na svém fleku pěkně vzhůru.

Ne všichni lidi jsou na světě šťastní. Někdo přijde domů z nenáviděné práce s kravským lejnem na hlavě místo rádiovky. Doma mu žena nedá nejen tu večeři, z okna řvát vzteky nechce, tak o půlnoci sedne s milenkou depkou k počítači a na různých portálech plive. Jenže plivanec trpajzlíka padne na plivajícího samotného. A tak ráno vzteklý a poplivaný jde do nenáviděného zaměstnání, aby se večer vracel…

 Na Brejlích se zatím žádný takový trpaslík neobjevil. Končíme tři a půl měsíce činnosti a scházíme se tu s docela početnou a vyrovnanou komunitou.

Brejle jsou portál, který chce spoustě starších a pokročilých v přelidněném světě pomoct prolomit vlny. Hledáme co nejvíc redaktorů. Lidí, kteří chtějí něco říct hlava nehlava!

Nabízím u nás každému virtuální redakční stolek.  Nebojte se rozrazit dveře! Brejle Vám nenabídnou  ani pilulky na uklidnění! Brejle Vám chtějí říct, že  máte na to vyhrát ve srážce s blbcem! Ať už je mladý a tím pádem perspektivní (i když jeho hodnotou jsou buď jen nohy dlouhé až ke krku, anebo dobře padnoucí sako), anebo starý, který se zuby nehty drží u svého korýtka a bojí se, aby se neproseklo, že chytrosti nepobral.

Příspěvek na Brejle není kdovíco intelektuálního! Možná vzpomínka, možná přátelská rada, možná první pomoc v životě. Možná recept do kuchařky na pohodové přežití v maglajsu světa, který nás chtě nechtě občas válcuje.

 Na zdraví! Na pohodu! Na moudrost kapku po kapce!

Komentáře

 1. Sasanka napsal(a)

  Na lásku!
  Na průtrž mračen lásky!
  Na deštík něhy!
  Na lidskou soudržnost!
  Na dobrá srdce!
  Na touhu,
  jež memá žádné břehy!
  Na lidskost,
  jíž nikdy není dost!

 2. Ivet - Mejsehezky napsal(a)

  Přání zajde v zapomnění
  skutky ty nám život mění

  Podle svého hodím pár slov zpoza prstů.. přeji, aby se sny plnily, aspoň na chvíli a o to intenzívněji, přeji naději, se kterou ránou vstávám, mávám perutěmi a v noci usínám, opakujíc si slova, přeji nová dobrodružství, vrácené dětství s patou, co rotuje v důlku. Přeji hůlku místo vozíku a spoustu babiček z pohádek, přeji záhon růží, pro Lidku žluté, sama k rudým přičichnu. Přeji inspiraci k dílu, sílu bořit mýty. Přeji chuť na sklenku vína s přáteli, co i v neděli nad kachnou povzdechnou vzpomínkou. Přeji člověčinu vzduchem, vodou, ohněm i zemí nasáklou, ve všech pórech kůže. Přeji lásku, která plave v pohledu, v každém hnutí mysli, lásku, co nesyslí, ale dává, lásku ztřeštěnou i klidnou jak vodu v zátoce.. v tom novém roce buďte prostě šťastní.

  Honzíku, tobě děkuji, že to mám, kam napsat.. jo a hlídejte si zdraví, mí milí 🙂

 3. Eva napsal(a)

  Do roku 2011 přeji všem Brejlíkům a Brejlicím hodně zdraví, štěstí, pohody a vůbec….. všechno nejlepší.

 4. lukrecia napsal(a)

  Kromě zdraví, které potřebujeme pořád, bych si troufla popřát ani ne tak věčné mládí – kdyby bylo k mání, nepohrdnu. Nám všem přeju, když už se tomu stáří podrobujeme a klouby bolí, zatímco skráně šedivějí, snažme se, vespolek a stárněme do moudrosti! V novém roce a vlastně kdykoli!

Napsat komentář