Vyčůrané namlouvání

 V  Anglii vyhlásili soutěž o nejtrapnější první schůzku. Autorka tohoto příběhu bezkonkurenčně vyhrála!

Řekla, že to bylo  uprostřed zimy … Sněžilo a byl pěkný mráz  a kluk ji vzal na  lyžování do hor. Byl to denní výlet (ne přes  noc). Neznali se  koneckonců,  byla to zábava, ale nic se celkem nedělo až do chvíle, kdy se pozdě  odpoledne vydali na cestu domů.  Sjížděli autem z kopců, když si  postupně začala uvědomovat, že  si neměla dávat to extra kafe. Byli asi  hodinu daleko od nejbližšího záchodu a v úplné pustině! S rozpaky se  mu svěřila. Společník jí navrhoval, ať to zkusí vydržet, což na chvíli  fungovalo. Naneštěstí, kvůli těžkému sněhu a následné pomalé jízdě se  dostala do bodu, kdy už se to nedalo vydržet – a tak, buď ke  krajnici, nebo u  jeho auta.

Zastavili a ona se rychle odplížila za  auto, strhla si kalhoty – a začala. V hlubokém sněhu se jí špatně  držela rovnováha, tak se opřela půlkou zadku        o nárazník,  aby sebou  nepraštila. Společník stál na druhé straně auta a dával pozor na silnici  – byl to opravdový gentleman a ani ho nenapadlo se juknout. Jediné na co myslela, byla ta úleva v této poněkud ostudné situaci. Nicméně, hned   jak skončila, začala si být vědoma jiného pocitu. Ohnula  se, aby si natáhla kalhoty a zjistila, že je pevně přilepena k tomu nárazníku. Myšlenky na jazyk mrazem přilepený k zábradlí jí vstoupily do hlavy, jak se marně pokoušela oddělit svou kůži od ledového kovu. RychIe začínalo být jasné, že díky extrémní  zimě má na krku úplně  nový problém. Zděšena trapností situace a přesto si vědoma i  humornosti té  chvíle, odpověděla na otázku společníka, “proč jí to  tak dlouho  trvá”, že jí bohužel přimrzla jedna půlka k autu  a že  potřebuje pomoc!
Jak obcházel auto, tak se pokoušela zakrýt svetrem a  jak se  tak
dívala úpěnlivě  do jeho očí, on se začal hrozně smát. Ona  se také začala hihňat a když se  konečně uklidnili, začali to dilema  řešit. Čelili, v této hystericko – komické  situaci, opravdovému  problému. Oba souhlasili, že potřebují asi něco horkého,  aby osvobodili  její chladnoucí pozadí ze zajetí ledového kovu!
Mluvíc o tom,  co ji  původně dostalo do tohoto problému, pochopili, že tímto  způsobem jej  také musí řešit. Takže, jak se dívala odvráceným směrem, její  nový nápadník  jí na prvním rande “odčůral” půlku zadku od nárazníku.

A jak  jejich první “trapné” rande skončilo? Stal se jejím manželem a seděl  vedle ní na “Tonight show”, kde bezkonkurenčně vyhrála ! ! !

Napsat komentář