Valentýnské namlouvání

Ať už tenhle  importovaný a obchodně vykalkulovaný svátek respektujeme, nebo ne – existuje.
Banner Namlouvani46860


Nechme plavat přesrdíčkované výlohy obchodů. Nicméně zamilovávání nám evokuje jaro a obé v životě hodně potřebujeme. Těm, kterým se podařilo být zamilovaní permanentně, blahopřejeme!

Nám, kterým se to nepodařilo, určitě pozvedne náladu návrat do chvil, kdy tomu tak bylo.

Já jsem před příšernou spoustou let dělal v Mladém světě sedm roků anketu Namlouvání. Pročetl jsem za tu dobu asi 15 tisíc namlouvacích dopisů a pak dvakrát vydal knížku Namlouvání. Ve druhém vydání jsem vypsal 100 namlouvacích fíglů. Možná, že i ty stojí za připomenutí, i když je budeme číst spíše jako pamětníci než ti, co je denně uvádějí do života 🙂

Když dovolíte, pár dopisů z té doby v příštích dnech ocituji. Myslíte, že zestárly? Při téhle příležitosti bych nejraději ocitoval některé pasáže z krásné knihy Milování v přírodě… Ono je to totiž všechno tak krásně dané a jen my si namlouváme, jak jsme ve svých láskách jedineční 🙂 Na namlouvacích příbězích, ať už jsou naše, nebo jiných, stárnou jen reálie kolem. Obsah je ale stále zelený.

Zavzpomínejte! Vraťme se do blízké nebo i hodně vzdálené minulosti! Napište svůj nejkrásnější, nejlegračnější, nejtrapnější, nejsmutnější příběh vašich lásek! Podělte se! Brejlíková komunita se těší!

Jazzík

P.S.
Banner Namlouvani46860

Posílejte Vaše namlouvací (vymlouvací, odmlouvací) příběhy na redakce@brejle.net

Napsat komentář