Karel + Prostitutka

Banner Namlouvani46860

Karel
Měli jsme doma vepře, kterého jsme pojmenovali Karel. Shodou okolností jsem později poznala chlapce se stejným jménem…

Jednou jsem si přivedla přítele Karla k nám a přišla domů i maminka. Bylo to jejich první setkání. Při představování matka přeslechla samozřejmě jeho křestní jméno a Karel samozřejmě nevěděl nic o našem zvířeti. A tak se to stalo…

Maminka nebyla zrovna v nejlepší náladě a rozzlobeně na mě spustila:
„A dala´s Karlovi aspoň nažrat?“ Myslela tím pochopitelně našeho vepře.

Můj chlapec pouze vytřeštil oči a v rozčilení nebyl chvíli schopen slova. Pak ze sebe dotčeně vypravil:

„Děkuji, já už jsem jedl.“

To už jsem ale nevydržela a vyprskla v takový řehot, že se maminka i Karel, ještě než všechno pochopili, rozesmáli se mnou.

_________________________________________________

Prostitutka

Jednou jsme se s chlapy dohodli, že si po fotbale vyrazíme. Manželky byly zvyklé, že jdeme po zápase na pivko, takže nic nehrozilo. Cestou ze zápasu jsme čtyři největší kamarádi zastavili u domu s červeným srdíčkem. Sám bych tam nikdy nešel. Měl jsem docela dobré manželství a v posteli nám to fungovalo, takže nebyl důvod.
Ale když šla celá parta, nebylo co řešit. Vedl nás Jirka, který už podobných návštěv měl za sebou asi opravdu víc.
Vyhazovač nás omrkl a hned nás poslal dál. Vlezli jsme do velké místnosti, kde bylo přítmí a byla vidět jen jakási ženská stvoření. Asi bylo ještě málo hodin, a my byli první hosti. Ke stolu se k nám přidaly čtyři holky.  Čekal jsem nějaké zrůdy, ale kupodivu to byly docela příjemné slečny.  Objednali jsme pivo a nějaké panáky. Nevěděli jsme, co jako máme dělat. Koukali jsme holkám do výstřihů a na nahé nohy. Holky se přidaly k našemu pití a ucucávaly nějaký koktejl. Kecali jsme o fotbale a první se zvedl Jirka.  Vzal za ruku tu svoji holku a šli někam nahoru. Holce vedle mě mohlo být tak těsně přes dvacet. Říkala, že je studentka a tady si přivydělává. Nebral jsem jí to, ale myslel jsem si, že kecá. Když se zvedl Jirka, bylo nám blbé zůstat sedět a šli jsme taky. Holky vyzvedly osušky a vedly si nás na pokoje.
To, co se odehrálo, jsem opravdu nečekal. Sony byla nádherná, už jsem na tak mladý masíčko úplně zapomněl. Nebylo to žádné šukání, které jsme čekali, ale nádherný milování.
Vzal jsem si na Sony mobil a nejmíň jednou týdně jsem za ní zajel. Byla milá a víc jsme si povídali, než řádili v posteli. A jednou mi řekla, že je jí blbý, abych platil tak velký prachy a jestli nechci přijet za ní domů…
Abych to zbytečně neprodlužoval. Rozvedl jsem se, Jana (Sony bylo jen její jméno v bordelu) vystudovala vysokou, máme dvě děti a slovo bordel u nás padne jen tehdy, když Jana otevře moji skříň.

(Příběhy z knihy Jana Krůty Namlouvání)

Napsat komentář