Tajemno mezi námi!

Tak takovéhle zprávy opravdu miluju!
„Na internetu se objevila nahrávka z Chaplinova filmu Cirkus z roku 1928, na níž projde žena, která vypadá jako když mluví do mobilního telefonu.“

A dále se ve zprávě popisuje, jak paní drží v ruce sluchátko a mluví do něj, pochopitelně dávno před objevením mobilního telefonu!

Klip jede na You Tube, shlédly ho miliony lidí a odborníci se začínají přít. Krása. A tajemno i nadále chodí mezi námi!

Komentáře

 1. Ivet - Mejsehezky napsal(a)

  No nevím, nevím.. na marťany nevěřím, bohužel a úmyslně volím to slovo bohužel, nevěřím naživot po životě. Možná by se snáz připravovalo na ten závěr závodu jménem život. 🙂

 2. jiricka2 napsal(a)

  Já naopak věřím: neuvěřitelné se mi několikrát potvrdilo, proto nikdy nevstoupím do nesmyslných seancí. Vím, že vše co my vyšší instance bude chtít povědět dá mi vědět jako několikrát v minulosti. jsem k bližním v nebesích hodná a tak mi oplácejí dobrem.
  Těším se na nebeský mariáš. Věřím, v Dantovo Peklo a věřím v návratnost duší zemřelých. Za jednoho zemřelého se ve světě rodí člověk. proto fámy o tom, že se přemnožujeme jsou propagandistický materiál. zapomínáme vidět, kolik na druhé straně umře lidí a jak málo se rodí nás.

 3. Radkin Honzák napsal(a)

  Já si myslím, že se jednalo o patentní přístroj proti bolesti zubů. Souhlasím s Janem Burianem, který napsal: Někdo se bojí svýho mládí/Někdo má hrůzu ze stáří/Mě zase vždycky rozdovádí/Představa, že jdu k zubaři.

  Podle staré babylonské magie je třeba určitým způsobem (a na to byl ten přístroj podobný debilnímu telefonu) opakovat 30x za sebou: rista pista sista xista a veškeré bolesti pominou.

  Zkoušel jsem to také.

Napsat komentář