Podobnost čistě náhodná?


Magazín Ona Dnes uveřejnil rozhovor s herečkou Vandou Hybnerovou, kde mimo jiné říká to, co pocítila nejenom ona sama:

“Já jsem po čtyřicítce získala daleko větší nadhled.
Vůči svému okolí jsem se dost vymezila, zjistila jsem, že některé vztahy udržuju úplně zbytečně. Vybrala jsem si pár lidí, které chci vidět, které mám ráda, cítím k nim nějakou sounáležitost. Dřív jsem měla jemně přihrbená záda, říkala jsem si, že když něco vydrží jiní, tak já taky. Po čtyřicítce jsem se narovnala a najednou získala nové sebevědomí.”

Kdy narovnávání zad přišlo na vás?

(jzz)

Komentáře

  1. Camilla napsal(a)

    Tyhle pocity znám, ale u mne to nebylo spojené s věkem, ale s rozvodem. Jsem dost klasicky vychovaná a pro klid v rodině jsem “dělala všechno.”
    Jasně, že rozpad rodiny je bolestná záležitost, ale mně, jako člověku, se ulevilo. Mám kamarády, zájmy, knížky,…..prostě obklopuji se tím co mám ráda. Jsem zodpovědná, starám se, ale už nedělám těch stopadesát zbytečností jenom proto, aby byl klid. Jo, je mi i smutno, ale člověk nemůže mít všechno.

  2. Ivet - Mejsehezky napsal(a)

    Paradoxně se mi srovnala záda v momentě, kdy jsem na ně ulehla. Sebevědomí mi nechybí, jen občas přijdou po chybnosti, zda to, co dělám či nedělám má smysl. Pak stačí maličký vzkaz v emailové schránce a a páteř, pokřivená dlouholetým ležením, se srovna podle pravítka 🙂

Napsat komentář